Movies
Ratings
924
Paper TownsRated ★ 2.0
DuneRated ★ 1.5
Green BookRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
My Father's ViolinRated ★ 1.5
Suddenly SeventeenRated ★ 2.5
Children of HeavenRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 0.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.5- Murder ReportRated ★ 1.5
Diary of a Wimpy KidRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Doctor Who: The Doctor, the Widow and the WardrobeRated ★ 3.5
Hawaiian VacationRated ★ 1.5