Movies
Ratings
170
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 0.5