Series
Ratings
128
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0- A Chivalry of the Failed KnightRated ★ 3.5
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
GosickRated ★ 4.5- The Future DiaryRated ★ 4.0
High School of the DeadRated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 3.5
Arpeggio of Blue Steel: Ars NovaRated ★ 5.0- The iDOLM@STERRated ★ 3.0
- Heaven's Memo PadRated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 2.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 0.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0