Movies
Ratings
26
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5