Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0