Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
PianoRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0