Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.0
Mississippi BurningRated ★ 3.5
MigrationRated ★ 2.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Caught StealingRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0