Titles you rated
Buzzer BeatRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The Last CinderellaRated ★ 3.0
Code BlueRated ★ 2.5
Older SisterRated ★ 2.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 2.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 2.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 1.5
RomanceRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0