Titles you rated
The MachinistRated ★ 3.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 2Rated ★ 1.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
PushRated ★ 2.0
The CoreRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 1.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 2.0
WantedRated ★ 3.5