Movies
Ratings
453
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0