Titles you rated
The Happy LifeRated ★ 5.0
Rebel Without a CauseRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0
Operation: DaybreakRated ★ 3.0
La StradaRated ★ 3.0
Purple NoonRated ★ 3.0
The Ten CommandmentsRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 3.0
Love StoryRated ★ 3.0
The Towering InfernoRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 3.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0