Movies
Ratings
514
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
SkinamarinkRated ★ 1.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
EurekaRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 4.0
Sound of FallingRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
The Secret AgentRated ★ 3.5
The MastermindRated ★ 3.0