Series
Ratings
45
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 1.5
Angel Beats!Rated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 2.0
- A Chivalry of the Failed KnightRated ★ 3.5
- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
OverlordRated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 4.5