Titles you rated
FingersmithRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0