Movies
Ratings
1250
X-Men: ApocalypseRated ★ 0.5
The WailingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
SolaceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
CocktailRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 1.0
SlitherRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Death SentenceRated ★ 2.5