Movies
Ratings
487
A Late QuartetRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Armitage: Dual MatrixRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Toy Story of Terror!Rated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
22 Jump StreetRated ★ 4.5
Saving Mr. BanksRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5
Cube ZeroRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0