Movies
Ratings
44
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0