Movies
Ratings
90
ExhumaRated ★ 4.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 0.5
NomadlandRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 1.0
The MediumRated ★ 1.0
Love and MonstersRated ★ 2.5
The GuiltyRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
First CowRated ★ 4.0
Last Night in SohoRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Brother BearRated ★ 4.5
Jungle CruiseRated ★ 2.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5