Titles you rated
MEGANRated ★ 2.5
MommyRated ★ 5.0
RioRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Stories We TellRated ★ 4.0
Justin and the Knights of ValourRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 1.5- The Girl Lives in HaeundaeRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Blinky™Rated ★ 3.0- Friends: Naki on Monster IslandRated ★ 3.0
WimbledonRated ★ 2.5
Coach CarterRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 5.0
Painted FireRated ★ 3.5
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.5
Barbie in a Mermaid TaleRated ★ 3.5