Movies
Ratings
56
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0
HulkRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
RedRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0