Series
Ratings
49
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5