Movies
Ratings
36
Cool RunningsRated ★ 3.0
RockyRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 5.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 5.0