Movies
Ratings
128
The King's SpeechRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.5