Movies
Ratings
38
Fall in Love at First KissRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0
TRON: LegacyRated ★ 0.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 1.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0- Snowflake, the White GorillaRated ★ 2.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0