Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 1.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5