Titles you rated
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
RampantRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0