Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
The FallRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 3.0
Captain FantasticRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Crimes of the FutureRated ★ 3.5
SmileRated ★ 1.0
CureRated ★ 4.5
ApostleRated ★ 0.5
The Cursed LessonRated ★ 0.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.5