Titles you rated
Secret LoveRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.5
SarazanmaiRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 5.0
Doctor Who: Voyage of the DamnedRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 2.5
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0