Titles you rated
Thelma & LouiseRated ★ 2.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0