Movies
Ratings
98
The TargetRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
No MercyRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 3.0
Another FamilyRated ★ 4.0
The Monuments MenRated ★ 1.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 1.0
Total RecallRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 2.0