Titles you rated
CloserRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 1.0
My PaparottiRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
Like a VirginRated ★ 1.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
PadakRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0