Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5