Movies
Ratings
325
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 3.5