Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0