Titles you rated
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0