Series
Ratings
115
Let's EatRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 1.0
Love Story in HarvardRated ★ 1.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
- Fairy CommiRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 1.5
Missing YouRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
Golden TimeRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
The Vineyard ManRated ★ 2.0
Protect the BossRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 1.0
Worlds WithinRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 2.0