Movies
Ratings
57
Spider-ManRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0