Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
MantisRated ★ 0.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5- Doraemon the Movie: Nobita and the Birth of JapanRated ★ 2.5
Pokemon the Movie: Secrets of the JungleRated ★ 3.5
Pokémon the Movie: Volcanion and the Mechanical MarvelRated ★ 0.5
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 1.5
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 1.0
Pokémon the Movie: Genesect and the Legend AwakenedRated ★ 0.5
Pokémon the Movie: Kyurem vs. the Sword of JusticeRated ★ 1.0
Pokémon the Movie Black: Victini and ReshiramRated ★ 0.5
Pokémon the Movie White: Victini and ZekromRated ★ 2.0
Pokémon: Zoroark: Master of IllusionsRated ★ 2.5
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 3.0
Pokémon: Giratina and the Sky WarriorRated ★ 3.0
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 2.0
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 1.0
Pokémon the Movie: Destiny DeoxysRated ★ 3.5