Titles you rated
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 0.5
AemaRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0- Toilet-Bound Hanako-kun Season 2 Part 2Rated ★ 4.0
Pocket Monsters:Rated ★ 3.5
Pokémon: Mewtwo ReturnsRated ★ 3.0
Pokémon: The Arceus ChroniclesRated ★ 0.5- ポケットモンスター XY 最強メガシンカRated ★ 1.0
Shadows House Season 2Rated ★ 3.5
The Founder of Diabolism Season 3: The FinalRated ★ 3.0