Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 2.0
The BabadookRated ★ 3.5- Doraemon: Nobita and the New Steel Troops: ~Winged Angels~Rated ★ 4.5
Doraemon the Movie: Nobita's New Great Adventure Into the Underworld - The Seven Magic UsersRated ★ 4.0- Doraemon: Nobita and the Winged BravesRated ★ 3.5
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0