Titles you rated
Goddess of MarriageRated ★ 4.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0