Series
Ratings
30
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The L WordRated ★ 4.0
The L Word: Generation QRated ★ 3.5
Most Beautiful Thing Season 2Rated ★ 3.0
Most Beautiful Thing Season 1Rated ★ 4.0
Feel GoodRated ★ 3.5
Feel GoodRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- DexterRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0