Movies
Ratings
230
The Stepford WivesRated ★ 3.0
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 2.0
I, FrankensteinRated ★ 3.0
StealthRated ★ 3.0
War HorseRated ★ 3.5
She's Out of My LeagueRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
AustraliaRated ★ 3.5
pace makerRated ★ 3.5
Jackass: The MovieRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
BeanRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0