Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
New GirlRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 3.0- おせんRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 1.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Too Hot to HandleRated ★ 1.5- KBS 글로벌 대기획 요리인류Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 2.0
My Husband's WomanRated ★ 3.0