Series
Ratings
25
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0