Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The CallRated ★ 3.0
NerveRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0