Titles you rated
Bloody Game Season 2Rated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5