Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Special Laws of RomanceRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
AliceRated ★ 4.0
Children of NobodyRated ★ 5.0
Dare MeRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0