Titles you rated
DefaultRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5