Titles you rated
MoanaRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The Half of ItRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5